Kategoria

Ile to kosztuje

Ile to kosztuje

Ile kosztowało nas jedzenie we wrześniu i dlaczego tak dużo?

Pora na kolejne podsumowanie naszych comiesięcznych wydatków na jedzenie. Tym razem pod lupę wezmę miesiąc wrzesień.

Jak zwykle wydatki będę pokazane w rozbiciu na miejsce robienia zakupów oraz kategorie produktów.

I jak zwykle będzie mowa o czymś znacznie więcej niż zwykłym powiedzeniu co, gdzie i za ile kupiliśmy:)

Zapraszam do lektury!:)

 

Czytaj Dalej…

Ile to kosztuje

Ile kosztowało nas jedzenie w sierpniu – zestawienie wydatków

Po półrocznym okresie, kiedy nie robiłam podsumowania naszych domowych wydatków na jedzenie, przyszła pora na odświeżenie tej części bloga.

Mówiąc o zdrowej i jednocześnie świeżej i prostej kuchni często podkreślam to, że jest ona po prostu tania.

Mam nadzieję, że sierpniowe podsumowanie naszych wydatków na jedzenie będzie kolejnym dowodem na to, że zdrowy styl żywienia to same plusy i zachęci Was do własnych poszukiwań i podsumowań!

Czytaj Dalej…

Ile to kosztuje

Nasze wydatki na jedzenie w lutym + jak zacząć robić własny budżet

Luty już za nami zatem przyszła pora na zestawienie naszych wydatków na jedzenie w lutym. Tak jak ostatnio pokażę budżet w rozbiciu na miejsce robienia zakupów oraz w podziale na poszczególne kategorie zakupów.

Za moment zobaczycie, gdzie robimy zakupy i co znajduje się w naszym koszyku zakupowym:)

Na koniec podam kilka wskazówek dla tych, którzy chcieliby zacząć robić podobne zestawienie własnych wydatków!

Czytaj Dalej…

Ile to kosztuje

Ile kosztowało nas jedzenie w styczniu – zestawienie kosztów i najlepszych praktyk zakupowych

Ponieważ styczeń już za nami to przyszła pora na podsumowanie naszych wydatków na jedzenie w styczniu. Pokażę, ile wydaliśmy łącznie na jedzenie oraz w rozbiciu na miejsce, gdzie coś kupiliśmy (targ, supermarket i inne). Od tego miesiąca będzie nowość! Pokażę również jak kształtowały się te koszty w podziale na konkretne kategorie (nabiał, kasze, warzywa i inne). Mam nadzieję, że po raz kolejny przekonacie się, że zdrowe odżywianie wcale nie jest drogie! Przy okazji zdradzę Wam kilka sekretów co, gdzie i dlaczego warto kupować. Możecie również zapoznać się z zestawieniem naszych wydatków za listopad i grudzień 2016.

Czytaj Dalej…